July 2014

Free design - Indian Summer

11. july 2014 at 9:49 | Luise♥ | 17.years old | cheveux-noirs.blog.cz |  graphic
Krásné dobré ráno :), dnes jsem si opravdu přivstala ikdyž nechápu jak jsem to zvládla, jsem totiž šílený spáč, který raději ani nejezdí na tábory atd. protože by jednodušše nevstal. Ráno bylo opravdu krásně, a tak jsem se rozhodla že si udělám "mňamózní snídani". Udělala jsem si tedy palačinky s kakaem, vzala jsem notebook a vyšla ven na terasu. Při snídani za východu slunce jsem jen tak brouzdala po internetu a dostala skvělý nápad - udělat free design na blog. Pár lidí mi tu psalo, že se jim líbí můj vzhled na blogu a tak jsem udělala free :)

Nad tématem designu jsem moc dlouho nepřemýšlela - je totiž léto a tak se nabízely hned dvě možnosti, ta první byla "luxury layout" a ta druhá "indian layout". Zvolila jsem druhou možnost, a rozhodla se, že když bude mít layout úspěch, tak udělám i "luxury". Když jsem design dokončila naskytl se problém - v mém novém počítači ještě není nainstalovaný program na archivování věcí a ta musím nastavení zveřejnit sem, do článku. Design stáhnete, když kliknete na "stahuj" pod náhledem, následně pravým tlačítkem na obrázek a vyberete "uložit obrázek".

Téma: Indian Summer / Spokojenost: 90% / Doba výroby: 45 minut / Stahuj20 facts about me

10. july 2014 at 13:12 | Luise♥ | 17.years old | cheveux-noirs.blog.cz |  words
Ahoj, ahoj! Dnes máme (alespoň u nás) celkem deštivo a tak jsem se rozhodla tento den zpříjemnit alepoň článkem, avšak nejprve bych vám chtěla poděkovat za komentáře u minulého článku, velmi jste mně potěšily, opravdu jsem nečekala takovéto ohromné množství.V následujících pár dnech článek opět nepřibude, mám letní brigádu a večer když přijdu nemám na psaní náladu a ani nápady na články...

Teď už ale k článku, rozhodla jsem se napsat pár faktů o mně, a protože jsem chtěla být kapku originální rozhodla jsem se jich napsat jen 20 :) Fakty jsem vybrala, protože jsem chtěla , aby jste mně alepoň malinko poznaly, myslím si totiž, že mi neměl být majitel blogu v anonymitě, nebo by měl alespoň trošku čtenářům přiblížit sebe a svj život :)
Je mi čerstvých sedmnáct.
Když jsem byla malá měla jsem úplně bílé vlásky, které mi později ztmavly na tmavě hnědou a ty jsem zesvětlila zpátky na blond.
Používám pouze řasenku, tužku a pudr.
V oblečení preferuji světlé barvy.
Moje neoblíbenější barvy jsou: šedá, bílá a světle fialová.
Mám věčně studené chodidla.
Po prázdninách jdu do třeťáku na gymnáziu.
Na vysvědčení jsem měla tři trojky.
Momentálně mám rozečtenou knížku L.A.Candy od Lauren Conrad.
První blog jsem si založila v sedmé třídě - byl o Seleně Gomez :)
Miluji ovoce - hlavně jahody, banány a mandarinky.
Kdybych si měla vybrat mezi mořem a horami vyberu si hory.
Miluji podzim a zimu.
Na jaře pojedu do Paříže :3
Nikdy se mi nepodaří si nalakovat nehty na pravé ruce.
Koprové omáčce říkám už od školky "kobrovka" a k smrti ji nenávidím.
Mám obří strach ze všeho hmyzu včetně berušek.
Bojím se rozbíjení vajíček.
Mám alergii na falešné lidi a přetvářku.

Lavender decoration and shopping

4. july 2014 at 10:32 | Luise♥ | 17.years old | cheveux-noirs.blog.cz |  inspiration
Zravím všechny návštěvníky, kteří jsem zavítali k novému článku, který se zde objevil po roce. Je to šílený nedávno jsem sem přispívala, pak jsem si řekla že jsi dám na prázdniny pauzu - chtěla jsem si užívat prázdnin a nechtělo se mi sedět doma a kmžourat do počítače. Během školního roku jsem chtěla opět začít, ale vyskytl se problém - změnila se nám spousta učitelů a naneštěstí k horšímu - na fyziku jsem dostali učitelku která dává čtyřku za odměnu... Tak nějak jsem se překousala ke konci školního roku a jsem happy!

V pondělí jsem se rozhodla to tu oživit, pár dní mi trvalo než jsem dokázala vytvořit design který by byl použitelný a když už jsem něco spatlala přišel další problém tím byl článek. No naštěstí mi v tom pomohla sestřenka, která mně přemlouvala, abych s ní šla do města - otevirali pár nových obchůdků. Nakupování mám ráda, ale pouze když se na to vyspím a to není moc často. Nakonec jsem si řekla, že bych se mohla alespoň trošku projít, když už si nic nekoupím.


V momentě, když jsme vešli do jednoho malinkatého obchůdku mně oslnila nádherná vůně levandulí. Levandule miluji už strašně moc dlouho a v poslední době jsem si i pokoj vyladila do stylu "provence" (takže můžete v nejbližší době čekat tour po mém pokoji). Ihned bylo jasno - z obchůdku už mně nikdy nikdo nedostane. Během neplánovaného nakupování jsem dostala vytoužený nápad na článek a na dekoraci do mého pokoje.

Když jsem opět přišla domů, ze všeho nejdřív jsem došla do kůlny se zahradním náčinním pro nůžky na kytky a utíkala jsem k záhonku s levandulemi. Ustřihla jsem několik snítek, které jsem později svázala lýkem. Následně jsem přidělala jeden dlouhý lýkový provázek, který jsem na konci zauzlovala a výsledné dílo jsem pověsila na háček na zeď.
V levandulovém obchůdku měli neskutečné množství pokojových dekorací, že jsem se rozhodla si koupit alespoň tři věci, ikdyž jsem měla košík nacpaný k prasknutí musela jsem pár věcí vrátit, neměla jsem u se totiž tolik peněz. Ale slibovala jsem si, že hned co dostanu výplatu z brigády všechny peníze utratím v tomto obchůdku.


Když jsem viděla tento květináček ihned bylo rozhodnuto. Mám v plánu si usušit ještě nějaké levandule, které pak zapíchám do aranžovací hmoty a dám do tohoto květináčku. Budou tak v mém pokoji vonět levandule ikdyž bude venku půl metru sněhu.


Květináček s levandulemi postavím hned vedle postele na noční stolek. Budou tak v mém pokoji vonět levandule ikdyž bude venku půl metru sněhu.

Dózičku na malé náramky, prstýnky a naušnice jsem scháněla už od vánoc. A tahle měla krásný potisk a je ideálně velká. Zamilovala jsem se do ní na první pohled.

Poslední co jsem si koupila byl tento zápisník A4. Je šikovný protože má čisté ale lehce průsvitné stránky talže se do něj dá kreslit i psát s podložkou :)