August 2014

Fitness Free layout & Order your layout

7. august 2014 at 13:27 | Luise♥ | 17.years old | cheveux-noirs.blog.cz |  graphic
Ahoj, Ahoj. Hlásím se už podruhý v jednom týdnu, což je velmi neobvyklé :), včera večer mi psala na mail jedna nejmenovaná bloggerka a žádala mně, jestli bych neudělala Free Fitness layout, nejprve mně překvapilo, že zrovna po mně někdo chce layout, ale pak jsem se rozhodla že ho opravdu udělám, mno, když jsem layout dokončila nejprve jsem si myslela, že si ho ponechám a pro zájemkyni vytvořím jiný, nakonec jsem však usoudila, že mám poněkud nový vzhled blogu a měnit ho nebudu.

Při výrobě jsem dostala zvláštní nápad, a to udělat layout pár lidem na objednávku. Nikdy jsem ještě pro nikoho nic nevyráběla a tak jsem se to rozhodla změnit. Předem upozorňuji, že layout možná neudělám těm, u kterých se mi do toho prostě chtít nebude a nebudu mít žádný nápad, myslím si ale, že to hrozí jen tak u jednoho člověka ze sta. Tak jestli si opravdu chceš objednat layout tak rozklikni celý článek, přečti a pak vyplň dotazník a pak už jen čekej na mou odpoveď :)

Téma: Fitness / Náhled na blogu / Spokojenost: 99% / Doba výroby: 55 minut / Stahuj

Oriflame - Tender Care Protecting Balm Classic & Coconut

4. august 2014 at 10:15 | Luise♥ | 17.years old | cheveux-noirs.blog.cz |  cosmetics
Ahojda, taky se Vám zdá, že ten čas šíleně letí? Připadá mi to, že teprve v pátek jsem si byla pro vysvědčení a ono už je to měsíc. Jak si ty týdny užíváte? Já jsem už po dovolené a tak už se jen těším doma z volný slunečných dnů. Článek nepřibyl skoro měsíc, protože jsem byla opravdu vyšťavená a neměla jsem chuť něco vymýšlet :)

Když se mi nedávno dostal do rukou nový katalog od Oriflamu nic moc mně tam nezaujalo, až na akci na tento kelímek. Normálně stojí okolo 250 korun a tentokrát ho měli jen za 79,- a protože jsem na jaře dostala od kamarádky k narozeninám právě takovýto kelímek, rozhodla jsem se že nabidky využiji a objednám si ho, ale trošku jiný :)


Kelímek se hodí opravdu skoro na vše. Já ho nejvíce využívám na suché a popraskané rty. Mám totiž šílený zlozvyk, trhám a koušu si ret, když jsem nervózní, často se mi tedy stane, že si ret zatrhnu do krve. Vždy mi stačí si ret namazat večer před spaním a ráno už není vůbec vidět že jsem byla předchozí den nervózní :) Je dobrý nejen na rty ale i na suché lokty, paty a na různé oděrky, odřeniny, strhnuté strupy a záděry kolem nehtíků.


Pro mně jediným mínusem kelímku je jeho tvar, mám totiž delší nehty a často se mi stává, že mi zůstane za nehty. Časem jsem však přišla na to, že si stačí vzít vatovou tyčinku nebo kosmetický tampónek a rty si namazat s ním. Po nějaké době jsem narazila na "kelímek" ve formě rtěnky, takže výhoda pro dlouhé nehtíky :)


Když už se rozhodneš do kelímku investovat (opravdu to nejsou vyhozené peníze, právě naopak) můžeš si vybrat hned z několika spíše vůní než příchutí: čokoládový, karamelový, třešňový, mandlový, vanilkový, klasický bez příchutě a nově i kokosový. Já osobně jsem zatím vyzkoušela klasický (na fotce růžový) a kokosový (tmavě hnědý), avšak jsem slyšela už plno kladných hodnocení na čokoládový a karamelový - prý zahání chuť na sladké, mám v plánu je vyzkoušet, jestli je to pravda :)


Nedávno jsem narazila i na podobný kelímek od Avonu, a rozhodla jsem ho též vyzkoušet. Objednala jsem si s výtažky z oliv, který mi spíše připomínal meloun. Co se týká "hojení" nezdá se mi špatný, ale ten od Oriflamu mám radši :)
A jak jste na tom vy? Vyzkoušeli jste už nějký "kouzelný kelímek" nebo se držíte klasicky?